مرکز کارآفرینی و نوآوری صنایع غذایی شیلات و آبزیان
1403/3/8    
بازدید: 27

مشاوره تخصصی

مشاوره در زمینه های مالی، حقوقی، کسب و کار و ... با استفاده از توان موجود در اعضای متخصص و شرکت های همکار برای رفع مشکلات راه پیشرفت و توسعه تیم ها و سرعت بخشیدن برای حصول نتیجه مطلوب .

فضای کار

ارائه فضاهای کاری که برای تیم‌های نوآوری، جلسات، کارگاه‌ها و فعالیت‌های مشابه در زمینه کارآفرینی در نظر گرفته شده است .

جذب سرمایه

جذب سرمایه‌گذار برای استارتاپ‌ها، امکان تأمین منابع مالی قدرتمندی را فراهم می‌کند که به آنها اجازه می‌دهد تا بر روی توسعه و بهبود محصولات و خدمات خود تمرکز کنند. ما این امکان را در مرکز نوآوری صنایع غذایی شیلات و آبزیان فراهم آورده ایم .

تجاری‌سازی

بستر سازی جهت تجاری‌سازی ایده‌ها و پروژه‌های موفق و اتصال آنان به بازار و همچنین ارائه راهنمایی در زمینه‌های بازاریابی، فروش ، مدیریت کسب‌وکار و تبلیغات توسط متخصصین ما در صنایع غذایی شیلات و آبزیان .

شبکه‌سازی

ایجاد فرصت‌های شبکه‌سازی با سایر تیم‌ها، کارآفرینان، محققان و افراد مرتبط با صنایع مشابه در زیر مجموعه های گروه مالی و فراتر از آن .

آموزش

برگزاری کلاس های آموزشی مورد نیاز برای اعضای تیم ها جهت بهبود مهارت های مورد نیاز برای افزایش سرعت پیشرفت طرح ها .

تجهیزات و ابزارها

بهره گیری از چندین آزمایشگاه تخصصی در موضوعات مختلف ، ارائه یا فراهم آوردن تجهیزات سخت‌افزاری و دستگاه‌های پیشرفته برای توسعه و تست ایده‌ها در محیط صنایع غذایی شیلات و آبزیان.

سرمایه انسانی

کمک جهت به کارگیری سرمایه انسانی لازم به منظور توسعه ایده ها و حصول نتیجه مطلوب. این افراد می‌تواند شامل جذب از نیرو های درون سازمانی، دانشجویان و فارغ التحصیلان یا بازار آزاد باشد.